Het Team

Hieronder ziet u het kleurrijke team van De Wegwijzer.

Albert van der Blom

Directeur
aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do

Christa van Harn

Onderbouwcoördinator groep 1 t/m 3
c.vanharn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Astrid Groeneveld

Bovenbouwcoördinator groep 4 t/m 8 en IB-er
a.groeneveld@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Mariska van Harten

Coördinator kinderopvang
m.vanharten@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do ( op diverse locaties)

Anne-Jeth van de Haar

Leerkracht groep 0
aj.vandehaar@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Corien de Bruin

Leerkracht groep 0
c.debruin@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Henrike van den Berg

Leerkracht groep 1/2 (Giraffengroep)
h.vandenberg@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Erika van Steensel

Leerkracht groep 1/2 ( Leeuwengroep)
e.vansteensel@smdb-lunteren.nl
Aanwezig: ma en di

Jetty Westerink

Leerkracht groep 1/2 (Leeuwengroep)
j.westerink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe, do en vrij

Mariëlle Mak

Leerkracht groep 3
m.mak@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Dianne Plug

Leerkracht groep 3
d.plug@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Jolein van den Broek

Leerkracht groep 4
aj.vandenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Lianne van Manen

Leerkracht groep 4
l.vanmanen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Hendrik Vlastuin

Leerkracht groep 5
h.vlastuin@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m do

Tanja Sturm

Leerkracht groep 5
t.sturm@smdb-lunteren.nl
Aanwezig: do en vrij

Sarah Kooij

Leerkracht groep 6
s.kooij@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en woe

Cora van Maanen

Leerkracht groep 6
c.vanmaanen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Nathan van den Brink

Leerkracht groep 7
n.vandenbrink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di tot vrij

Arno Oskamp

Leerkracht groep 7
a.oskamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Heidi Verwoert

Leerkracht groep 8
h.verwoert@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe (om de week), do en vrij

Esther van Grootheest

Leerkracht groep 8
e.vangrootheest@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en woe (om de week)

Lydia Budding

Ivonne van Middendorp

Onderwijsassistent
i.vanmiddendorp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di, do en vrij

Anita Groeneveld

Pedagogisch medewerker
a.vanderwerf@smdb-lunteren.nl
Aanwezig: ma. di en do; Naschoolse Opvang op maandag en dinsdag

Colinda Evers

leerkracht Plusklas Vereniging (di en vrij)
c.evers@smdb-lunteren.nl

Jamie Randewijk

BSO medewerker
j.randewijk@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en do

Tineke Janssen

Pedagogisch medewerker BSO
t.janssen@smdb-lunteren.nl
Peuterspeelzaal op maandag en donderdagmorgen, Naschoolse Opvang op dinsdag en donderdag

Hetty Zegelaar

Pedagogisch medewerker BSO
h.zeggelaar@smdb-lunteren.nl
maandagmorgen en dinsdagmiddag, Peuterspeelzaal op maandagmiddag, dinsdagochtend, woensdag en vrijdagmorgen, Voorschoolse Opvang: ma - vrij en Naschoolse Opvang op donderdag

Ella Marchal

Pedagogisch medewerker BSO
e.marchal@smdb-lunteren.nl
Peuterspeelzaal op maandagmorgen, woensdag en donderdagmorgen, Naschoolse Opvang op Maandag

Mandy Buitink

Pedagogisch medewerker BSO
m.buitink@smdb-lunteren.nl
Peuterspeelzaal op dinsdag en vrijdag, Naschoolse Opvang op dinsdag

Kathelijne Russcher

ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma (om de week)

Gijs Harthoorn

conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe en do

Henk van Ravenswaaij

Stafmedewerker facilitair (vereniging)
facilitair@smdb-lunteren.nl

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Houd de vacatures op onze verenigingswebsite goed in de gaten.

Een ‘open’ sollicitatiebrief kan gestuurd worden naar aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl