Het Team

Hieronder ziet u het team van De Wegwijzer.

Albert van der Blom

Directeur
aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Christa van Harn

Leerkracht groep 3 + onderbouwcoördinator
c.vanharn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Astrid Groeneveld

Intern begeleider groep 1 t/m 8 + bovenbouwcoördinator
a.groeneveld@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Ada Goossen

Leerkracht groep 1-2 (Elmer)
a.goossen@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m do

Ineke Merison

Leerkracht groep 1/2 (Elmer)
i.merison@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Dianne Plug

Leerkracht groep 1-2 (Vissen)
d.plug@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma t/m woe (om de week)

Lydia Budding

Leerkracht groep 1/2 (Vissen)
l.budding@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe (om de week), do en vrij

Jetty Westerink

Leerkracht groep 3
j.westerink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe, do en vrij

Lianne van Manen

Leerkracht groep 4
l.vanmanen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do

Sanneke Doornenbal

Leerkracht groep 4
s.doornenbal@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe, do en vrij

Anne-Jeth van de Haar

Leerkracht groep 5
aj.vandehaar@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Jolein van den Broek

Leerkracht groep 5
aj.vandenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Heidi Verwoert

Leerkracht groep 6
h.verwoert@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe +

Mariëlle Mak

Leerkracht groep 6
m.mak@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Hendrik Vlastuin

Leerkracht groep 7
h.vlastuin@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m vrij

Arno Oskamp

Leerkracht groep 7
a.oskamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Esther van Grootheest

Leerkracht groep 8
e.vangrootheest@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do

Cora van Maanen

Leerkracht groep 8
c.vanmaanen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Heidi van der Wind

Onderwijsassistent
h.vanderwind@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma t/m vrij

Ella Marchal

Onderwijsassistent
e.marchal@smdb-lunteren.nl
Aanwezig op: di, do en vrijmorgen

Kathelijne Russcher

ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma

Gijs Harthoorn

conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di en do

Walenka Jansen

secretaresse
secretaressewegwijzer@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di en woe

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Kijk voor actuele vacatures op de website van onze vereniging.